SeTD

 

آقای ذبیح الله حکیمی

Jun 2, 2021 | Donors

اعلام اسامی کمک کنندگان (62)
مردمان سخاوتمند و بلند همت ما، در هر جایی دنیا که هستند با شوق و ذوق تمام برای آبادانی و شکوفایی منطقه و دیارشان در راستای کارهای خیر و عام‌المنفعه، عاشقانه سهم می‌گیرند، شکوفایی و سرسبزی را به سرزمین خسته و سوخته‌ی آبایی‌شان هدیه می‌بخشند که چنین مردمان آزاده و پاک‌طینت از جنس سخاوتِ باران و خورشید، برای سرزمین‌شان طراوت و درخشندگی را به ارمغان می‌آورند و با چنین رشادت‌ها و از خودگذری‌ها، به وطن‌شان عشق می‌ورزند و افتخار می‌آفرینند.
کمک‌های تک‌تک این عزیزان مثل قطره‌های دُرفشان باران‌‌اند که بر دل تشنه‌ی خاک می‌بارد و سبزه‌ها را جان می‌بخشند و زمین را از نو زنده می‌نمایند؛ اما، ما، مانده‌ایم که چگونه و با چه زبانی بپاس حمایت‌های بی‌دریغ و بی‌آلایش این بزرگواران خیّر و خیرخواه، قدردانی و تشکری نماییم، مقدم خیر این عزیزان را گرامی داشته و گلباران می‌نماییم.
در همین راستا، برادر عزیزمان، “ذبیح الله حکیمی” از قریه‌ی چوبخشک تبقوس، مقیم کشور استرالیا، مبلغ سه صد دالر استرالیایی (300$) معادل (17400) افغانی برای “بند آب سراب تبقوس” کمک شده است.
تقدیر و تشکری می‌نماییم از جناب حکیمی بزرگوار و مهربان که با کمک‌های ارزنده و سازنده‌اش توانسته است رونق‌های تازه به زندگی و سرسبزی منطقه‌اش ببخشد. خداوند به مال و دارایی‌اش برکت صد چندان دهد و گذشتگان‌اش را غریق رحمت خود گرداند و دعاهای خیر مردم ما بدرقه راهش باد.
Sharing is Caring!

Give Today

Get In Touch