SeTD

 

آقای شفیق رحیمی

May 25, 2021 | Donors

اعلام اسامی کمک کنندگان (55)
انجام امور خیریه طبق تجارب علمی، دارای اثرات مثبت بسیار زیادی میباشد. درهر زمانی که کارهای خیر و عام المنفعه در جامعه انجام میشود، تاثیرات مثبت روی روان انسانها میگذارد و سطح آرامش عمومی را بالاتر میبرد و به انسانها انگیزه میدهد تا در ایجاد منافع عامه سهم فعال و گسترده داشته باشند و موجب فراهم کردن وحدت، همبستگی و سلامت اجتماعی میگردد.
در همین راستا جناب “شفیق رحیمی” جوان خیر اندیش و سخاوتمند که همیشه در کارهای خیر و عام المنفعه پیشقدم و فعال بوده از منطقهء ” تیسینگ – تبقوس” مقیم کشور انگلیس، برای بند آب سراب تبقوس مبلغ شانزده هزار افغانی (16000) اهدا نموده است که برای ما یک دنیا ارزش دارد. تقدیر و تشکری میکنیم از جناب شفیق گرامی با کمک های ارزنده و سازنده اش با وسعت فکری و سبز اندیشیِ که دارد توانسته است گلی را بر لبان جنگل به لبخند بنشاند و قطره های زلال باران را بر کویر تشنه ی تَرَک خورده جاری سازد!
مقدم خیرش را گرامی داشته و موج موج لاله های رنگین را تقدیم و نثار دستان پر مهر و سخاوتمند اش نموده و از خداوند متعال برایش موفقیت های روز افزون خواستاریم و گذشتگانش را خداوند مورد عفو و غفران خود قرار دهد، برکت به عمر و مال و دارایی اش و دعاهای خیر مردم ما بدرقهء راهش باد
Sharing is Caring!

Give Today

Get In Touch