SeTD

 

استاد زاهدی

May 8, 2021 | Donors

اعلام اسامی کمک کنندگان ۴۴
انسان‌های بزرگ اراده می‌کنند و انسان‌های کوچک آرزو!
چه زیبا است! دست‌هایی که درخت می‌کارند و گل می‌کارند تا جهان را خوشبو کنند و نو بسازند؛ چه زیبا است! دست‌های که پل می‌سازند تا انسان‌ها را عبور دهند و نجات بخشند و چه زیبا است! دست‌های که جاده می‌سازند تا انسان‌ها را به هدف و مقصدشان برسانند.
استاد “محمد اشرف زاهدی” از قریه شلبینک تبقوس، یکی از چهره‌های شناخته‌شده به اسم پدر معارف نوین جاغوری معروف است و شخصیت بسیار بزرگ در تاریخ مردم جاغوری و افغانستان است و همچنین یکی از حامیان و بنیانگذاران معارف جاغوری محسوب می‌شود. مردم ما همیشه قدردان و سپاسگزار زحمات و خدمات مداوم و خستگی‌‌ناپذیر این مرد علم‌دوست و معارف‌پرور خواهند بود. ما اگر امروز یک نسل دانش‌آموخته در گوشه و کنار دنیا داریم از برکت وجود همین مرد بزرگ و دانش‌پرور بوده است که عمرش را با تلاش‌های بی‌وقفه و خستگی‌ناپذیر در راه مبارزه با جهالت و بیسوادی صرف نموده است. وجود چنین انسان‌های بزرگ و دانش‌پرور سرمایه بزرگی است در منطقه که باید قدرش را دانست و به آن احترام گذارد.
می‌بوسیم دستان مبارکش را که با اهدای شانزده هزارو هشتصد افغانی (16800) برای بند آب سراب تبقوس، باعث شکوفایی و آبادانی منطقه‌اش شده است. تشکری و قدردانی می‌کنیم از کمک‌های ارزنده و سازنده این استاد ارجمند و گرامی. خداوند طول عمر و سلامتی به ایشان عنایت فرماید و گذشتگانش را غریق رحمت خود گرداند به مال و دارایی‌اش برکت صد چندان دهد و دعاهای خیر مردم بدرقه راهش باد.
Sharing is Caring!

Give Today

Get In Touch