SeTD

 

استاد عبدالله اکبری

May 12, 2021 | Donors

اعلام اسامی کمک‌کنندگان (۴۷)
هرچند که دژخیمان و جلادان کوردل، روزهای سخت و سیاهی را رقم زده‌ا‌ند، اما آن‌‌چه از دستان پر‌مهر تو، در توشه‌ی مددرسانی برای آبادانی وطن و هموطنان فرو می‌بارد، مرحمی است که قلب‌های ماتم‌زده و اندوه‌بار مردم ما را تسکین می‌دهد. قطره‌‌ی زلالی است که دلی را شاد می‌کند، شوری دوباره به یک زندگی برمی‌گرداند و امیدی دوباره در چشمی می‌تاباند.
این مهر و مهربانی، تصویری از عشق، دوستی و پیام‌رسان محبتی است که می‌شود از میان اشک و اندوه، خود را برای روزها و فرداهایی خوب آماده ‌کنیم تا بگوییم ما همچنان هستیم. تا نشان دهیم ما زنده‌ایم و در کنار هم و با هم زنده خواهیم ماند. با همدلی و همراهی و مشارکت از خیز بحران‌ها و این روزهای سخت و المناک گذر می‌کنیم.
دست‌های بارانی و سخاوتمندانه‌ی خیرین همچنان ادامه دارد و چون ابر بهاری فرو می‌بارند و اینک به ادامه‌ی سلسله کمک‌های مردمی، برای ساخت «بند آب سراب تبقوس» این بار برادر عزیز و خیر ما جناب آقای عبدالله اکبری مبلغ 20.000 (بیست هزار افغانی) کمک کرده و باعث شکوفایی و آبادانی منطقه‌اش شده است.
استاد عبدالله اکبری (شهیدزاده)، فرزند‌ برومند شهید سخیداد اکبری، از قریه‌ی «پایگردان» تبقوس، مردی است از تبار خورشید، شاعر و نویسنده‌ی دردمند مردم ما و یکی از چهره‌های فرهنگی کشور ‌است که درد و رنج مردمش را قلم می‌زند و سال‌هاست که علی‌رغم مشکلات طاقت‌فرسا، در میان خوف و خطر، مؤسسه‌ی نشر تاریخ شفاهی افغانستان و دفتر نشر فرهنگ مقاومت را مدیریت می‌کند.
دستان پرمهرش را به گرمی‌ می‌فشاریم و از کمک‌های ارزنده و سازنده‌ی ایشان کمال تشکر و قدردانی را داریم. خداوند طول عمر و سلامتی به ایشان عنایت فرماید و گذشتگانش را غریق رحمت خود گرداند. به مال و دارایی‌اش برکت صد چندان دهد و دعاهای مردم بدرقه راهش باد.
Sharing is Caring!

Give Today

Get In Touch