SeTD

 

انجنیر جویا

May 4, 2021 | Donors

دوستی‌ها، صمیمیت‌ها و ارج‌گذاری‌ها مدام به دل می‌ماند اما نوشتن و خاطره‌اش غریبانه در باد فراموشی سپرده می‌شود. چی‌بسا شخصیت‌های بودند بی‌نام و نشان و چی غریبانه رهسپار غربت و آواره‌گی گشته بی‌نام و نشان و تقدیر ماندند!
اما خدا را هزاران بار شکر که اینک چنین فرصت ‌و بهانه‌ی تقدیر ‌و تقریر را یافته‌ایم تا تعریفی از عزیزی آواره‌ای داشته باشیم که بی‌جوره و بی‌نظیر است و سخاوت از دیدگاهش جاریست.
می‌خواهم ازکسی بنویسم که وجودش سراسر مهر است، ‌شخصیتی است فرهیخته و آشنایی با او آشنایی باخدای اوست، خدایی که او را برای شادی‌ها و خوشی‌ها خلق کرده است؛ جایی که او باشد غم هرگز وجود ندارد و ایشان منبع خوشی‌هاست!
خدایی که او را منحصر بفرد، دل‌سوز، با درک و درایت خلق کرده است. جایی که او باشد آن جا درک است، درایت، دلسوزی و هم‌دردی است. پروردگار عالم اورا گره‌گشا خلق کرده است جایی که اوباشد هرگرهی بدست او باز می‌شود و مشکل وجودندارد.
آقای «انجنییر جویا » از شخصیت بی‌نظیر جمعیت ما زیلاندی‌هاست که وجود نازنین‌اش سراسر فضیلت است ‌و حضورش در هر امر خیری سبز است. اندیشه‌ای او اندیشه سرسبزی و آبادی است و من عاجزم کلماتی را که درخور و اوصاف درست او باشد بنویسم. بقول خودش آدرس دقیق ایشان در ۵۶۷ اسب خواجه هست درآب برده، خیابان ساحلی دریای سنگ ماشه، بلاک ۴، منزل هشتم.
زمانی که پیام تبلیغاتی را نشر کردم ایشان اولین کسی بود که پیامم را لبیک گفت ‌و مبلغ (NZD $200) را درهمان لحظه به حسابم واریز کرد و کار ما را تحسین کرد.
ما به پاس تقدیر از ایشان، دسته لاله‌های جوغاسی، گل پیچگ‌‌ها و‌ گل‌های معطر بهاری را با سبدی از سیب‌های قوسی تبقوس درست درآدرس دقیق ایشان در منزل هشتم می‌فرستیم و از این فضای دور برای این عزیز یاری‌رسان دعای خالصانه و خیر مردم خودرا به مقدم حضور سبزش می‌رسانیم.
ازدرگاه یکتای بی‌همتا برای اموات ایشان طلب مغفرت، برای خودایشان سلامتی، موفقیت وآرزوی کامیابی را در هر راستای زندگی ایشان داریم.
جویای عزیز درودبرشما، درود براندیشه سبز شما ویاری رسانی شما !
Sharing is Caring!

Give Today

Get In Touch