SeTD

 

ضیا سلطانی

May 4, 2021 | Donors

عصر سازندگی و بالندگی است، با تلاش و همت بلند و اراده‌ی راسخ و قاطع مردم سخاوتمند و با عزت مان، دست بدست هم داده‌ایم تا بتوانیم شکوفایی و شادابی را به این سرزمین خسته و سوخته به ارمغان بیاوریم.
همت بلند و فولادین مردم شریف و سخاوتمند ما در این راستا، انرژی و فعالیت‌های مان را دوچندان می‌نماید تا بتوانیم درین مسیر گام‌های استوار و مستحکم‌تری را برداریم.
ستاره‌ی پر فروغ دیگری که درین راستا جلوی مسیرگام‌های‌مان را نورافشانی می‌کند آقای “ضیا سلطانی” از سراب تبقوس جاغوری است.
جوان با اراده و متین و فعال در همه عرصه‌های زندگی موفق بوده و در همه کارهای خیر پیشگام و پیشقدم است. عاشق آبادی و شکوفایی و پیشرفت وطن و منطقه‌اش می‌باشد. درین راه، از جان و زندگیِ خود مایه گذاشته است تا شاهد شکوفایی و شادابی زادگاه آبایی و اجدادی‌اش باشد.
ضیا جان سلطانی در کنار دیگر کمک‌های قبلی‌اش که برای چندین پروژه‌های عمرانی در منطقه داشته است، اینک مبلغ یک‌هزار دالر آسترالیایی‌‌‌‌ (1000) برای بند آب سراب تبقوس، کمک اهدا نموده است.
آفرین می‌گویم به همت و رشادت چنین جوانان برومند که احساس پاک و نیکوکاری‌شان قطره‌های زلال باران را به کام تشنهء جنگل جاری می‌سازد!
شقایق‌های رنگین بهاری تقدیم دستان سخاوتمند و پر مهرش باد. مسیر گام‌هایش را با موج گل‌های لاله گلباران می‌نماییم و از خداوند توفیقات مزید برایش خواهانیم.
خداوند به مال و دارایی‌اش برکت صدچندان دهد، اموات و گذشتگانش را غریق رحمت بی‌منتهایش گرداند. به عمر و جوانی‌اش برکت و دعای خیر مردم ما بدرقه‌ی راهش باد.
Sharing is Caring!

Give Today

Get In Touch