SeTD

 

ظاهر سلطانی

May 4, 2021 | Donors

افتخار می‌کنیم به مردمی که انگیزه‌ی بازسازی و سازندگی دارند و در هر نقطه از منطقه‌ی “جاغوری” پروژه‌های عمرانی توسط جوانان مقیم خارج و داخل، روی دست گرفته شده است و کار‌های بازسازی به قوت خودش در جریان است و به پیش می‌رود.
اراده‌های قاطع و آهنین این عزیزان را که برای آبادی، شکوفایی و سرسبزی منطقه‌اش تلاش می‌کنند و با علاقمندی خاص به آن عشق می‌ورزند، تقدیر و تحسین برانگیز است. مردم ما اینچنین ایثار و فداکاری‌ها را هرگز فراموش نکرده و آن را به دیده‌ی قدر نگریسته و از آن صمیمانه استقبال می‌نماید.
در همین راستا، یکی از جوانان خوب و با انگیزه‌ی ما آقای “ظاهر سلطانی” از منطقه‌ی “سراب تبقوس” جاغوری است. جوان با احساس، با درک و با درایت که عاشق آبادانی و شکوفایی وطنش هست که همیشه در کارهای خیر و عام‌المنفعه سهم ارزنده و نقش فعال و سازنده داشته است. افتخار می‌کنیم به همت و سخاوت چنین جوانان برومند و با احساسی که درد مردمش را درک کرده و درد خود می‌پندارد.
کمک‌هایی را که آقای “ظاهر سلطانی” در کنار کمک‌های قبلی‌اش برای چندین پروژه‌های عمرانی در منطقه داشته است، اینک برای بند آب سراب تبقوس مبلغ یکهزار دالر استرالیایی (1000) اهدا نموده است، که برای همه‌ی ما یک دنیا ارزش دارد!
از ظاهر جان سلطانی تقدیر و تشکری می‌کنیم که توانسته است با کمک‌های بی‌دریغ‌اش گلی را بر لبان خشک جنگل به لبخند بنشاند!
خداوند به مال و دارایی‌اش برکت صدچندان دهد، اموات و گذشتگانش را غریق رحمت بی‌منتهایش گرداند. به عمر و جوانی‌اش برکت و دعای خیر مردم ما بدرقه‌ی راهش باد.
Sharing is Caring!

Give Today

Get In Touch