SeTD

 

علی شاه رحیمی

May 15, 2021 | Donors

اعلام اسامی کمک کنندگان (50)
سهم گرفتن شما عزیزان نیک‌سرشت و سخاوتمند، در رابطه به کمک های خیریه و کارهای عام المنفعه، به ما انرژی مثبت بخشیده و توانایی ما را در انجام و تکمیل نمودن این پروژه بزرگ دوچندان مینماید ، احترام می گذاریم به تک تک شما عزیزان که درین راستا ما را یاری و همراهی می نمایید و دستان سخاوتمندانه ی تان را بوسیده و با کمال سپاس از هریک شما خوبان تقدیر و تشکری می نماییم.
احساس مسئولیت کردن در هر شرایطی که باشد نوع بشر دوستی و کار بسی نیک و پسندیده و ایده آل محسوب میگردد. و مسئولیت انسانی هریک ما اینست که در سهم گرفتن کارهای خیر و عام المنفعه و کمک به نیازمندان، نقش فعال و مشارکت همگانی داشته باشیم.
در همین راستا، یکی از جوانان خوب و با انگیزه‌ی ما آقای “علی شاه رحیمی ” از قریه ” تبقوس” مقیم کشور آسترالیا، جوان با احساس، با درک و درایت که عاشق آبادانی و شکوفایی وطنش هست که همیشه در کارهای خیر و عام‌المنفعه سهم ارزنده و نقش فعال و سازنده داشته است.
افتخار می‌کنیم به همت و سخاوت چنین جوان برومند که با کمک شدن مبلغ دوصد دالر آسترالیایی( 200$) معادل( 11600) افعانی برای بند آب سراب تبقوس، توانسته است تا گره گشایی حل مشکلات مردم منطقه اش باشد.
افتخار میکنیم به چنین جوان خیّر و سخاوتمند، که درین راستا ما را حمایت و همیاری می نماید.
دستان پرمهرش را به گرمی‌ می‌فشاریم و از کمک‌های ارزنده و سازنده‌ی ایشان کمال تشکر و قدردانی را داریم.
خداوند طول عمر و سلامتی به ایشان عنایت فرماید و گذشتگانش را غریق رحمت خود گرداند. به مال و دارایی‌اش برکت صد چندان دهد و دعاهای خیر مردم بدرقه راهش باد.
Sharing is Caring!

Give Today

Get In Touch