SeTD

 

محترم داکتر محمد جواد

Jun 2, 2021 | Donors

اعلام اسامی کمک کنندگان (66)
سخاوت و بخشندگی، یکی از فضایل اخلاقیِ پسندیده و نیکو و عمل انسانی و نشانه‌ای رنگ خدایی گرفتن است. کسی‌که اهل بخشش است نه‌تنها به دیگران کمک می‌کند بلکه به خودش نیز کمک می‌رساند تا از نظر روحی و روانی در آرامش قرار گیرد. به امیدی روزی که فرهنگ ایثار و بخشندگی در کشور ما تجلی یابد تا تأثیرات شگرفی بر روابط اجتماعی و انکشافی ما داشته باشد.
فعالیت‌ها و تلاش‌های هریک شما عزیزان در راستای سازندگی و کارهای عام‌المنفعه که در آن سهم فعال و ارزنده گرفته‌اید ستودنی و قابل قدر است. افتخار می‌کنیم و می‌بالیم به وجود شما مردم با همت و سخاوتمند و به شکوفایی سبزاندیشی و خیراندیشی شما خیّرین گرامی که توانسته‌اید با وحدت، همبستگی و خیراندیشی‌تان زمینه‌ساز چنین کارهای خیر و عام‌المنفعه و باعث شکوفایی و آبادانی منطقه و دیارتان می‌شوید. چنین اتحاد و همدلی و سبزاندیشی‌تان به ما قدرت و انرژی بیشتر می‌بخشد تا در آینده‌ی نزدیک بتوانیم با موفقیت و سربلندی شاهد سرسبزی و شکوفایی دیار خسته و سوخته‌ی‌مان باشیم و یقیناً به توانایی دستان گهربار و حمایت‌های بی‌دریغ شما خیراندیشان گرامی باورمند هستیم که این پروژه‌ای بزرگ به زودی به ثمر می‌نشیند.
که اینک درین راستا داکتر صاحب “محمد جواد” و سه برادر خیّر دیگر ایشان ازقریه (کهنه مدرسه- تبقوس) مقیم کشور استرالیا مبلغ چهارصد دالر استرالیایی (400$) معادل (۲۳۲۰۰) افعانی، برای بند آب سراب تبقوس کمک نموده اند.
داکتر محمد جواد، یکی از شخصیت‌های فرهیخته، لایق، مدبر و توانا است و در همه‌عرصه‌های زندگی بسیار خوش درخشیده است و نسبت به هر مسائل انگیزه و نگرش‌های ارزنده و سازنده دارد و در تمامی کارهای خیر و عام‌المنفعه از همه پیشقدم‌تر بوده، سهم فعال و گسترده داشته است.
دستان توانا و گهربار داکتر صاحب و برادران گرامی اش را به گرمی فشرده و مقدم سبز ایشان را گلباران می‌نماییم. خداوند به عمر و کار و بار شان برکت دهد و اموات و گذشتگان‌ شان را بیامرزد و دعاهای خیر مردم بدرقه‌ی راهشان باد.
Sharing is Caring!

Give Today

Get In Touch