SeTD

 

محترم محمد حنیف ذاکری

Jun 2, 2021 | Donors

اعلام اسامی کمک کنندگان (67)
کمک کردن و بخشیدن ارتباط ما را با دیگران بیشتر و بهتر میکند و در نتیجه به روشهای جدید زیستن آشنا میسازد. انسان طبعاً اجتماعی است. این بدان معنا است که ما برای سلامتِ روح و روانِ مناسب به برقراری ارتباط با دیگران نیازمندیم. کمک کردن و تعهد به افراد و گروه های دیگر، باعث حس وابستگی به آنها میشود.
خوشا بحال کسانی که در دلهای مردم شادی می آفرینند و باعث شادمانی دیگران میگردند.
و یکی از این شادی آفرینان نیکوکار و خیرخواه دیار مان، آقای” محمد حنیف ذاکری ” از منطقهء “نیقول بدره زار” جاغوری مقیم کشور آسترالیا است. که با همت والا و سخاوتمندش تلاش کرده است تا در دلهای مردم محروم زجر دیده اش شادی بیافریند و با قسمت کردن شادی هایش خوشیها را به خانه های تک تک هموطنان خویش بیاوَرَد.
آقای ذاکری، شخص فعال و پر تلاش و در همه عرصه های زندگی موفق و در کارهای خیر نقش فعال و اساسی داشته و سهم فوق العاده گرفته است.
این بار، با سهم گرفتن مبلغ دوصد دالر آسترالیایی( 200$ ) معادل (۱۱۶۰۰) افعانی، برای بند آب سراب تبقوس، سبزه ها را دوباره به زیستن و رُستن فرا می خواند، شادابی و شکوفایی را به شاخه های زرد درختان جویبار به ارمغان می آوَرَد.
تشکری و قدردانی میکنیم از کمک های بی دریغ و ارزنده ای جناب ذاکری عزیز که با همت و حمایت های مسئولانه اش ما را یاری و همکاری مینماید.
سبد سبد گل تقدیم دستان سخاوتمند و پر مهرش نموده و مسیر گامهایش را با موج شقایق های رنگین گلباران می نماییم.
خداوند به مال و دارایی اش برکت صد چندان دهد و گذشتگان اش را رحمت نماید، برکت به عمر و جوانی اش و دعاهای خیر مردم بدرقه راهش باد.
Sharing is Caring!

Give Today

Get In Touch