SeTD

 

محترم ملا قربانعلی

Jun 2, 2021 | Donors

اعلام اسامی کمک کنندگان (63)
شیرین‌ترین طعم لحظات زندگی ما با همدلی و همیاری به همدیگر مَحَک می‌خورد. طراوت و شادابی امید دلهای مان را دوچندان می‌ نماید. این بار، ما با وحدت و یکپارچگی فولادین خود به جهان نشان می‌دهیم که ما دیگر از هم گسستنی نیستیم، پایداری و پایندگی ما بیش از بیش استوارتر و پابرجا خواهد بود. وحدت و همبستگی و کمک‌های مادی و معنوی شما عزیزان سرچشمه آب حیات و کشتی نجات است؛ که هم حیات بخش و هم نجات بخش است.
حمایتها و کمکهای مالی و معنوی خیرین ما از هر گوشه و نقطه ی جهان همچنان ادامه دارد و چون باران بهاری فرو می‌بارند و اینک به ادامه‌ی سلسله کمک‌های مردمی، برای ساخت «بند آب سراب تبقوس» برادر عزیز و خیّر ما،
محترم ” ملا قربانعلی ” از منطقه “قول داود-صوبه ” جاغوری، مقیم کشور آسترالیا، با مبلغ پانزده هزار افغانی (15,000) باعث شکوفایی و آبادانی منطقه‌اش شده است. دستش درد نکند و سبزه های جویباران، دعاگویش باد !
ملا قربانعلی، شخصیت بینظیر و خیر اندیش دیار مان است، شخص موفق و فعال در همه عرصه های زندگی موفق بوده و در کارهای خیر و عام المنفعه همیشه سهم فعال و گسترده داشته است.
تقدیر و تشکری می‌نماییم از این بزرگوار که با کمک‌های ارزنده و سازنده‌اش توانسته است رونق‌های تازه به زندگی و سرسبزی منطقه‌اش ببخشد. خداوند به مال و دارایی‌اش برکت صد چندان دهد و گذشتگان‌اش را غریق رحمت خود گرداند و دعاهای خیر مردم ما بدرقه راهش باد.
Sharing is Caring!

Give Today

Get In Touch