SeTD

 

محمد جاوید رضایی

May 4, 2021 | Donors

عزیزان ما در هرجای دنیا که هستند به این باور شده اند که وطن را باید ساخت؛ و سازندگی در روح و روان این عزیزان عجین شده اند تا با سهم گرفتن فعال و گسترده درین راستا از جان و مال خود بگذرند.
و از این میان جوانمرد دیگری که پا به عرصه ی سازندگی و بالندگی به جلو مانده است تا شاهد شکوفایی و شادابی منطقه اش باشد، آقای ” محمد جاوید رضایی” از قریه زیبای تبقوس مقیم کشور آسترالیا است، جوان سختکوش و پر تلاش و فعال در همه عرصه های زندگی موفق بوده و با همت بلند و اراده ی قاطع، همیشه در خدمت مردم و منطقه اش بوده است و در همه کارهای خیر و عام المنفعه سهم ارزنده و نقش اساسی داشته است.
مفتخر هستیم و می بالیم به وجود چنین جوانان برومند و با همت، که با عزم و اراده ی بلندش، بلند پروازی میکنند، قدر این عزیزان را باید دانست جوانان سرمایه ی ملی ما هستند، میتوانند با قدرت و توان های مادی و فکری، سرنوشت وطن شان را از نو رقم بزنند !
آقای” محمد جاوید رضایی ” با مبلغ دوصد و پنجاه دالر آسترالیایی( 250$ ) معادل( ۱۴۵۰۰ ) افعانی کمک اش برای بند آب سراب تبقوس، توانسته است سرنوشت یک منطقه را تغییر بدهد و تاثیر مثبت بگذارد، تقدیر و تشکری میکنیم از حمایت های بی دریغ این عزیز.
دستان پر مهر و پر فیض اش را صمیمانه فشرده و از خداوند برایش سلامتی و شادکامی استدعا نموده و مسیر گامهایش را با موج گلهای لاله گلباران مینماییم.
خداوند به مال و عمر و رزق و روزی اش خیر و برکت صد چندان دهد و اموات و گذشتگان را رحمت نماید
و دعاهای خیر مردم بدرقه راهش باد
Sharing is Caring!

Give Today

Get In Touch