SeTD

 

محمد داود رحیمی

May 4, 2021 | Donors

افتخار می‌کنیم به مردمی که با انگیزه‌ی بازسازی و سازندگی همیشه در مسیر آبادانی و شکوفایی در حرکت اند و درین راستا گام برمیدارند.
اراده‌های قاطع و آهنین این عزیزان را که برای آبادی، شکوفایی و سرسبزی منطقه‌اش تلاش می‌کنند و با علاقمندی خاص به آن عشق می‌ورزند، تقدیر و تحسین برانگیز است. مردم ما اینچنین ایثار و فداکاری‌ها را هرگز فراموش نکرده و آن را به دیده‌ی قدر نگریسته و از آن صمیمانه استقبال می‌نماید.
در همین راستا، یکی از جوانان خوب و با انگیزه‌ی ما آقای “محمد داود رحیمی” از منطقه‌ی ” تبقوس” مقیم کشور آسترالیا است. جوان با احساس، با درک و با درایت که عاشق آبادانی و شکوفایی وطنش هست که همیشه در کارهای خیر و عام‌المنفعه سهم ارزنده و نقش فعال و سازنده داشته است. افتخار می‌کنیم به همت و سخاوت چنین جوان برومند و با احساس که درد مردمش را درک کرده و درد خود می‌پندارد و با ارایه کردن کمک مبلغ سه صد دالر آسترالیایی( 300$) معادل (۱۷۴۰۰) افعانی. برای بند آب سراب تبقوس به یاری و همکاری ما شتافته است دست این عزیز درد نکند و از مهربانی و لطف ایشان صمیمانه سپاسگزاری نموده و برای وی آرزوی سلامتی و موفقیت مینماییم و خداوند به مال و دارایی اش برکت صد چندان عنایت فرماید و گذشتگانش را مورد عفو و غفران خود قرار دهد و
دعاهای خیر مردم بدرقه راهش باد.
Sharing is Caring!

Give Today

Get In Touch