SeTD

 

مرحومه کربلایی زهرا

May 4, 2021 | Donors

اقدام به کار خیر و عام المنفعه، علاوه بر خیر، خوبی، منفعت و سهولتی که برای مردم در پی دارد، فرصت و زمینه ای به وجود می آورد تا اشخاص خیر اندیش و مردم دوست در حد توان چانس کمک کردن بدست آورند؛ از سوی دیگر، فرصتی برای معرفی اشخاص خیر اندیش و نیکوکار و یادآوری از نام نیکوی کسانی فراهم می آورد که یک عمر دستی در انجام کار خیر داشته اند.
در جریان این ماه مبارک رمضان، یاد یک بانوی مرحومه مؤمنه و صالحه به اسم کربلایی “زهرا” همسر حاجی عوض علی پایگردان و خواهر استاد کریمی از قریه نام آشنا و فرهنگی تبقوس التیام بخش گوشه ای از درد محرومیت مردم ما و دست حمایت مالی و معنوی در راستای اعمار “بند آب سراب تبقوس” شده است.
تلاش های بانوان سرزمین و دیار مان تاریخی و ماندگار است و امروز حتی ذکر نام و یادآوری از یک بانوی با افتخار این دیار چقدر امید بخش و انگیزه دهنده است. یاد این مرحومه مغفوره که مبلغ پنج هزار (5000) افغانی توسط یکی از بازماندگان ایشان برای بند آب سراب تبقوس کمک مالی شده است، گرامی و روح شان قرین روح حضرت زهرا سلام الله علیها شاد باد!
خدواند ایشان را مورد عفو غفران خویش قرار دهد. دعاهای خیر مردم ما توشه آخرتش باد. از بازماندگان مرحومه مغفوره نیز سپاس و قدردانی می نماییم و برای آنها از خداوند لایزال سلامتی و شادکامی خواهانیم.
Sharing is Caring!

Give Today

Get In Touch