SeTD

 

محترم حبیب الله

Jul 16, 2021 | Donors

دست‌های بارانی (۱۳۵)
“ Don’t wait for extraordinary opportunities. Seize common occasions and make them great.” – Orison swett Marden
“منتظر فرصت‌های طلایی نمانید، فرصت‌های معمولی را از دست ندهید و آن‌هارا به شرایط استثنایی تبدیل کنید.”- آریسان سوت ماردن
چه دل نشین است صبحگاهی که با لبخند و امید همراه باشد و زمین و زمان باران آرامش، برکت و امید را بر پنجره‌های بسته و باز دل‌های خسته‌ی ما بارانی و جاری سازند!
زمین اکنون فرش سبزرنگ بهار را در پذیرایی از مقدم یار دیارش پهن کرده و پرستوها در آسمان کبود مدام در پرواز شده‌اند. بلبلان نغمه‌ی دل انگیز تورا با شور در دشت و دمن جاغوری سر داده و مژده‌ی عشق، طراوت و شادابی را اینک از آدرس قریه‌ی “ریزی” تبقوس با نام آشنای محبوب دل‌های منطقه «حبیب‌الله جان»، با اهدای دوصد (200) دالر استرالیایی نواخته و به راه انداخته است.
ما از چنین دست‌های بارانی و افکار نورانی صمیمانه عرض تقدیر و تقریر کرده، آرزوی موفقیت‌های بیشمار و رستگاری گذشتگان ایشان را از درگاه یگانه یکتای بی‌همتا داشته و می‌داریم!
مردم رنج دیده ما، منتظر فرصت‌های طلایی ننشسته بلکه با انگیزه و اهداف خداپسندانه‌ی هم فرصت‌ها را خلق کرده و مستثنا می‌سازیم. برای به اکمال رساندن این پروژه پٌر هزینه ضرورت بیشتر همکاری‌های شما را داریم و مدام در سهم این امر خیر، خیّرین عزیز را دعوت کرده و شریک می‌دانیم، پس با لطف و مهربانی خود ما را یاری رسان و همراه باشید!
درود بر شما استوره دیار و سبزاندیش روزگار
Sharing is Caring!

Give Today

Get In Touch