SeTD

 

آقای حفیظ حیدری

Jul 2, 2021 | Donors

دست‌های بارانی (۱۰۳)
«آقای سیت گودن از فیلسوفان آمریکایی می‌گویند که بدتر از شکست خوردن در کاری، شروع نکردن آن است…!»
فصل ما هم فصل شروع است؛ شروعی که با دست‌های بارانی شما رقم خورده و با عزم و اراده‌ای راسخ صورت گرفته است. ما شروع‌ها و شکست‌هایی در خرابستان خویش داشته‌ایم که ‌این بار قوی‌تر از همیشه فصل شروع خود را با فصل بهار و امید زنده بودن آغازکرده‌ایم فصلی که ابرها ابری گشته و دست‌ها آرام، آرام بارانی می‌شوند و فصل روییدن ورؤیایی شدن‌هاست…!
پرستوهای مهاجر در آسمان دیار چشم اندوخته، در حال پروازاند ‌و به پیک طراوت و تازگیِ بهار گوش داده‌اند. ابرهای سفید برفی کوه‌های برف را اینک بر نوک کوه سبزگردن سرتله‌ و کوه‌های مرتفع سنگ شانده تکیه داده و ستارگان آسمان سرتله و سنگ شانده در لابلای ابرها گاه ظاهر ‌وگاه پنهان، همگام و همسفر نسیم بهاراند. از میان ابرها اولین ستاره درخشنده و تابنده‌ای از آسمان شب سرتاله چشمک‌زنان درگوش برف، نام زیبایش را زمزمزمه می‌کند تا برف زمستانی از شوق حضورش بهار را لمس کند و این ستاره درخشان ما عزیز روزگارِ خوب و خوبی‌ها ‌»حفیظ جان حیدری» است که عمریست درآسمان سرزمین ما درخشان و درخشنده هستند. شخصیت منحصر به فرد ایشان وصف‌ناپذیراست؛ شفاف و بی‌آلایش‌اند؛ و از بهترینان و ستارگان سرتاله‌اند. اینک با دید وسیع و دستان بارانی ایشان با اهدای هدیه‌ای دوصد (۲۰۰) دالر استرالیایی شروع کار ما را با لبخند همیشگی ایشان برای دست یافتن به موفقیت‌های ما در این‌ امر حیاتی لبیک گفته و نوید پیروزی داده‌اند!
ما و مردم‌ رنجدیده‌ای دیار هم‌چنان درخشش و حضور شب‌تابی شما را در دل شب‌های تار لبیک و سپاس گفته، به پاس تقدیر قشنگ‌ترین گل‌های بهارِ سراب را بر مقدم سخاوت‌های شما‌ چیده و صفای حضور شمارا با عطر گل‌های سنجد دیار معطر می‌سازیم!
خداوند برکت صدچندان به عمر و دارایی شما داده، اموات و گذشتگان شما را مورد عفو ‌و غفران بیکران‌اش قرار دهند حفیظ!
درود بر شما استوره دیار و سبزاندیش روزگار!
اجرکم‌ علی الله!
Sharing is Caring!

Give Today

Get In Touch