SeTD

 

آقای جاوید افضلی

Jun 9, 2021 | Donors

دست‌های بارانیِ (۸۲)
«وقت» یکی از گرانبهاترین چیزی است که ما انسان‌ها برای صرفه‌جویی و ذخیره‌ی آن درتلاش هستیم. در عصر امروزی یگانه راه صرفه‌جویی در وقت، استفاده از ماشین‌آلات است. ماشین‌آلاتی که تضمینی و قابل اعتماد باشد و اینک این ماشین‌‌ها را می‌توانید از یک تاجر موفق و قابل اعتماد خریداری کنید؛ هم‌چنان می‌توانید ماشین‌هایی را که شما دیگر از آن استفاده نمی‌کنید کافیست به نشانی “Fair auto dismantler” رجوع نموده با تاجر موفق ما آشنا شوید تا با فروش ماشین‌های غیرضروری‌تان با دریافت پول نقد معامله‌ی منصفانه داشته باشید و نیز با خرید ماشین تضمینی از وقت گرانبهای‌تان بتوانید با اعتماد کامل صرفه‌جویی نمایید.
«جاوید افضلی» چهره‌ی آشنا، جوان خوش قد و قامت، سرشار و پرانرژی از قریه‌ی زیبا و خوش نام و نشان شلبینک تبقوس، فرزند برومند محترم «حاجی علی احمد افضلی» یکی از تاجرانی است که طی چند سال اخیر در تجارت خرید و فروش ماشین‌آلات، موفق بوده ‌و بسیار خوش درخشیده است.
«جاوید افضلی» شخصیت منحصربه‌فرد، بی‌آلایش و پخته‌گو ‌هست. زندگی را سخت نمی‌گیرد اما دیدگاه متفاوت و ساده دارد و این طرز دید، راز موفقیت‌های چشم‌گیرشان شده که همه را حیرت‌زده کرده است. ایشان در کارهای عام‌المنفعه دست و دل باز دارد و درست مثل پدر گرامی‌اش در کارهای خیر پیشقدم است و سخاوت دستان بارانی‌اش را از مردم محروم منطقه‌اش دریغ نورزیده است.
ایشان علاوه بر سخاوت‌هایی که در امور کارهای آبادانی، مثل ساخت سرک‌ها و بندهای آب‌ داشته‌اند، اینک سخاوت قلبی و مالی‌شان را برای پروژه‌ی بزرگ «بند آب سراب تبقوس» با اهدای مبلغ 500 دالر نیوزلندی ارزانی داشته است.
دستان بارانی این تاجر فرهیخته و جوان خوش‌تاب و تب را به گرمی فشرده و قدوم سخاوت ایشان را با دسته‌های از گل سنجد، مزین و معطر می‌سازیم. با دستان همیشه به دعا، برای اموات ایشان طلب آمرزش و برای خود ایشان موفقیت‌های بی‌شمار را آرزو می‌کنیم.
به جوانی و تجارت‌تان برکت «جاوید»!
اجرکم‌علی الله!
Sharing is Caring!

Give Today

Get In Touch