SeTD

 

آقای مهدی کاکایی

Jun 6, 2021 | Donors

اعلام اسامی کمک کنندگان (79)
همراه شو ای هموطن، با کاروان سبز سازندگی و شکوفایی، تا تازه شوی برای از نو سرودن برای خط زدن فاصله ها و به یاد آوردن احساس ها، تا حس کودکان بینوا را درک و درد دردمندان را لمس نمایی.
درین مسیر ما را تنها مگذارید، ما نیازمند سخاوت دستان بخشنده و پر مهر شماییم تا با بارانی و بهار آفرینی دستان شما نیکوکاران گرامی، که همچون باران زلالِ شفابخش آلودگی ها را می شوید و مرهم التیام بخش زخم های مردم محروم میگردد، قطرات حیات بخش هستی را دوباره به کام گلهای رنگینِ پرپر شده چکانده و زمزمه ی سرود عشق و شکوفایی را به آنان ارزانی بداریم.
و اینک در ادامه سلسله کمک های مردمی، حاجی صاحب “محمد مهدی کاکایی” از قریه زیبای تبقوس، مقیم کشور آسترالیا، با تقدیم نمودن دو صد دالر آسترالیایی( 200$ ) برای “بند آب سراب تبقوس” خواسته است تا شاهد شکوفایی و شادابی منطقه اش باشد.
آقای مهدی کاکایی، جوان سختکوش و پر تلاش و فعال در همه عرصه های زندگی موفق و با همت بلند و اراده ی قاطع، همیشه در خدمت مردم و منطقه اش بوده و در همه کارهای خیر و عام المنفعه سهم ارزنده و نقش اساسی داشته است مفتخر هستیم و می بالیم به وجود چنین شخص خیّر و خیرخواه، که با همت و اراده ی بلندش، بلند پروازی می نماید.
دستان پر مهر و پر فیض اش را صمیمانه فشرده و از خداوند برایش سلامتی و شادکامی استدعا نموده و مسیر گامهایش را با موج گلهای لاله گلباران مینماییم. خداوند به مال و عمر و رزق و روزی اش خیر و برکت صد چندان دهد و اموات و گذشتگانش را رحمت نماید و دعاهای خیر مردم بدرقه راهش باد.
Sharing is Caring!

Give Today

Get In Touch