SeTD

 

آقای مصطفی شهیدزاده

Jun 30, 2021 | Donors

دست‌های بارانی (۱۰۲)
بهار امسال بهاری پرستوهاست؛ بهاری که در روشنایی روزاش شاهد پرواز پرستوها باشیم با نغمه بارانی؛ خیره‌ی نور مهتاب‌اش در شب‌های تاریکی و شر شرِ چشمه‌های آبی! و شمایی که ترانه‌سازِ ترانه نغمه‌های بی‌روزگاری شده‌اید؛ که نه کسی تو را می‌بیند و نه صدای نغمه‌ی تو را از خارزار خشکیده‌ای پایگردان می‌شنود، پس بگذار ما نغمه‌خوان ترانه‌ی تو ‌باشیم از ترانه‌های پرستوهایِ مثل تو‌ ترانه‌های طوطی‌وار بنویسیم!
اگر کسی از شما تا هنوز تقدیر نکرده است؛ اگر کسی از خوبی‌های بودن و صفای تو‌ ننوشته است؛ اگر روزگار بر چهره خسته‌ی شما لبخند نزده است، بگذار ما از این دریچه و فرصت، با برکت دستان بارانی از تو، ارزش بودن‌ها، صفاها و ‌تقدیر از تویی تو را در دل این خاطراتِ دست‌های بارانی بنویسیم‌ که بزرگ‌ترین افتخار برای ماست!
«مصطفی جان شهیدزاده» جوان‌‌ با استعداد ‌و استوره‌ی دیار تبقوس، که دیریست از نام زیبا، خلوص و صمیمیت‌های ایشان نگفته و نشنیده‌ایم. ایشان از میان جوانان شجاع و بلند‌همت پایگردان و با اراده‌ترین ارادتمندان امروزی ماست که سالهاست عمرش را در غربت گذرانده و بطور چشم‌گیر، عالی درخشیده است. ایشان با وجود سخاوت‌ها و همکاری‌های والای‌شان در پیش‌برد کارهای عمرانیِ مثل بند آب مادر، بند آب شهدا، کتابخانه لیسه دخترانه شهدا، اینک با عزم راسخ، هدیه‌ی دوصد (۲۰۰) دالر استرالیایی را برای بند آب سراب هم‌چنان ارزانی داشته‌اند که بدون شک برای ما و مردم محروم درخور ستایش و تقدیراست!
شهیدزاده عزیز!
دستان با سخاوت ‌بارانی شما را به گرمی مهر مادر و مردم دیار آبایی فشرده، بهترین و خوشبوترین گل‌ها را به پاس تقدیر از حضور سبز و بودن‌های شما با زیباترین کلمات در متن خاطرات خوبی‌های شما نوشته و تقدیم می‌داریم!
از درگاه یکتای بی‌همتا برای شما آرزوی سلامتی، طول عمر و برکت در کار و کاسبی‌تان داشته، برای گذشتگان شما طلب غفران ‌‌و رحمت بیکران الهی را داریم!
درود بر شما استوره دیار و سبزاندیش روزگار!
اجرکم‌علی الله!
Sharing is Caring!

Give Today

Get In Touch