SeTD

 

آقای محمد نبی عزیزی

Jun 5, 2021 | Donors

اعلام اسامی کمک‌کنندگان (78)
کمک ارزشمند یکی از برادران «داله جاغوری» برای بند آب سراب تبقوس.
بذل و بخشش، روندی است که در آن مردمان از داشته‌های خویش به نفع دیگران می‌گذرند، آگاهانه و داوطلبانه آن را به‌خاطر خوشنودی خداوند به مردمان دیگری انفاق می‌کنند و می‌بخشند. خوشبختی نیز زمانی بسوی ما روی می‌آوَرَد که در دل‌های‌مان انگیزه‌ای بخشش و همدلی ایجاد گردیده و آن را به‌عنوان ابزار آرامشِ روحی و روانی پنداشته و از آن استفاده ببریم.
و اینک در همین راستا آقای «محمد نبی عزیزی» یکی از جوانان با انگیزه و سخاوتمند قریه‌ی «داله جاغوری» فعلاً مقیم کشور استرالیا، با اهدای مبلغ دو صد دالراسترالیایی (200 $) برای «بند آب سراب تبقوس» به کاروان سازندگی و آبادانی دیارش شتافته است. به همت و بزرگواری این جوان برومند و خیراندیش می‌بالیم که با انگیزه و وسعت فکری سبزاندیشی‌اش، همچون ابرهای گهربار بهاری، قطره‌های زلال و دُرفشان را در دل خاک جاری و سبزه‌ها را دوباره به عشق رستن و شکفتن وا می‌دارد. درختان سبز و زمزمه‌های آبشاران دعاگویش باد!
تشکری و قدردانی می‌کنیم از کمک‌های ارزشمند و سرنوشت‌ساز این جوان با شهامت و سخاوت‌پیشه که دست یاری و همکاری بسوی جامعه‌ی محروم ما دراز نموده همچون رنگین‌کمان بهاری در فضای دل انگیز و زیبای قریه «داله» پرتوافشانی و فخرآفرینی می‌نماید. مقدم سبزش را گلباران نموده و از ایشان صمیمانه ابراز تشکری و قدردانی می‌نماییم. خداوند اموات و گذشتگانش را مورد عفو و غفران خود قرار دهد، به عمر و دارایی‌اش برکت صد چندان دهد و دعاهای خیر مردم ما بدرقه‌ی راهش باد.
Sharing is Caring!

Give Today

Get In Touch