SeTD

 

آقای روح الله رحیمی

Jun 7, 2021 | Donors

اعلام اسامی کمک‌کنندگان (80)
انسان برای آسایش و آرامش خود، نیازمند دیگران است و همین نیازمندی، او را به مشارکت به کارهای خیر با دیگران تشویق می‌نماید. بیایید دست بدست هم داده همگام با کاروان سبز سازندگی در بازسازی و آبادانی منطقه و وطن خویش سهم گرفته، شاید بتوانیم با این سرمایه‌ای ارزشمندِ ایثار و بخشندگی، دلی را بدست آورد و بوستان وجود را زینت داد و نهال عشق و مهربانی را آبیاری کرد و بارور ساخت.
اینک، که کمک‌ها و حمایت‌های مادی و معنوی ارزشمند و خالصانه‌ای شما خیّرین گرامی، همچون رحمت الهی از هر سو جاری و مرهمِ التیام‌بخشِ زخم‌های دستان پینه‌بسته‌ای مردمان محروم می‌گردد، جسم و جان ما را می‌نوازد و ندای تحسین‌برانگیز ملائک، نیز در فضای عرش الهی طنین‌انداز گشته و عطر و رایحه‌ای فرح‌بخش‌اش در آسمان‌ها پیچیده، شادمانی و خوشنودی خداوند را به همراه دارد، جا دارد که یکبار دیگر بپاس حمایت‌های بی‌دریغ و ارزنده‌ای تک تک شما عزیزان که در راستای کارهای خیر و عام‌المنفعه ما را مساعدت و یاری می‌نمایید تشکری و قدردانی نموده و دستان پر مهر و پر فیض تان را بوسه باران نماییم.
در همین راستا، یکی از خیّرین خوب و نیکوکار دیارمان، آقای «روح‌الله رحیمی» جوان پر تلاش و موفق از قریه‌ی “تیسینگ- تبقوس” مقیم کشور استرالیا که همواره در کارهای خیر و عام‌المنفعه پیشقدم بوده و نقش بارز و ارزنده داشته است، مبلغ دوصد دالر استرالیایی (200$) برای «بند آب سراب تبقوس» کمک اهدا نموده است. از ایشان صمیمانه ابراز تشکری و قدردانی نموده و دستان پر مهر و پرفیض‌اش را به گرمی فشرده و مسیر گام‌هایش را با موج گل‌های لاله گلباران می‌نماییم. خداوند به مال، عمر، رزق و روزی‌اش خیر و برکت صد چندان دهد و اموات و گذشتگانش را رحمت نماید و دعاهای خیر مردم بدرقه‌ی راهش باد.
Sharing is Caring!

Give Today

Get In Touch