SeTD

 

محترم سیف الله سفری

Aug 10, 2021 | Donors

دست‌های بارانی (۱۵۴)
«آدم‌های فرهمند و خودباور به دنبال کف زدن‌های دیگران نیستند، آنها به شکوه و ارزش کار خود باور دارند.» فیلسوف حکیم اردبزرگ
صبح‌ دل‌انگیز بهار امسال چی شفابخش آغاز شده است و نور جهان به هواداری باغ تابان است و تابنده؛ چشم‌های پر از شوق به دیدار باران و در جست‌وجوی رنگین‌کمان هستند. باران دست آسمان دیار پاکی خود را به زمین بخشیده است تا با عطش خاک هم‌آغوش جوی زلال گردند و شکوفه‌های درخت زندگی را با فکر بهار نو‌ و باور پویا طراوت و تازگی بخشند و ما هم در تاریک‌ترین شب‌های زندگی ستاره‌ها را بر بام یار و آسمان دیار به شمارش گرفته‌ایم…
و اینک در فصل شگفتیِ خوش‌آیند شکوفه‌ها گلی را یافته ایم که از زیباترین گل‌های زرد جنگل کوه‌پایه‌های دیار است و به پاس تقدیر و انتظار از شاهزاده زیبنده و آراسته شده است از ستاره‌ای که در آسمان جاغوری بسیار خوب درخشیده و مدام درخشان است بر بام خانه فرهنگ جاغوری (تبقوس) که واژه‌ها به درستی یک غنچه ناز برایش گل کرده است.
جوان با انگیزه، خلاق، مستعد و ‌با درایت «سیف الله سفری» عزیزی که از میان دود و آتش برگ‌های سبز را با طراوت و مهر بی‌آلایش نگاهش ذخیره کرده و جوان‌مردانه مبلغ ده هزار (۱۰۰۰۰) را بر مبنای شکوه و باور اهداف ارزشمند ایشان برای (بند آب سراب تبقوس) هدیه داده‌اند.
ما در قدردانی چنین جوانانی که در سخت‌ترین شرایط بهترین‌های روزگاراند؛ در قالب کلام و قلم کم می‌آوریم و سپاس‌گذار وجود با انگیزه و قدردان حضور سبز و ارزنده ایشان هستیم. خداوند سعادت دنیا و آخرت را برای ایشان ارزانی داشته، اموات وگذشتگانش را غریق دریای رحمت اش قراردهند!
پروژه بزرگ‌ بندآب سراب تبقوس افتخار طراوت دست‌های بارانی و باران‌هاست، پس بیاییم که در اکمال این پروژه و شکوفایی دیار خویش به دنبال کف زدن‌ها نباشیم بلکه هم چون سفری عزیز با انگیزه، فرهمند، خودباور و سهیم بوده و به دنبال ارزش‌ها باشیم!
درود بر شما استوره دیار و سبزاندیش روزگار!
Sharing is Caring!

Give Today

Get In Touch